5 najlepszych prezentów z Dziaraj.pl!

Przeczytasz w < 1 min.

Święta już tuż, tuż! Najwyższy czas na kupienie prezentów dla najbliższych. Nie macie pomysłu? My wam pomożemy, przed wami 5 najlepszych prezentów dla fana i fanki tatuowania.

Wasza córka, syn, ojciec lub babcia marzy o zostaniu tatuażystą lub tatuażystką? Jeśli tak, to najlepszym prezentem będzie zestaw dla początkujących, np. Basic Set z maszynką Black Widow. Znajdują się w nim wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do rozpoczęcia nauki tatuowania, m.in. sztuczna skóra, zasilacz czy igły. Więcej informacji o zestawach na stronie dziaraj.pl.

Świetnym prezentem dla osób, które marzą o tatuażu jest poradnik Konstancji Żuk. Jak wybrać wzór tatuażu, jak rozmawiać z tatuażystą i jak przygotować się do sesji? Odpowiedzi na te i inne pytania tylko w tej wyjątkowej publikacji! Więcej o poradniku dowiecie się z naszego wywiadu z autorką.  

Pielęgnacja to podstawa! Pokażcie swoim bliskim, że o nich dbacie i podarujcie im dobrej jakości artykuły pielęgnacyjne do świeżych tatuaży. 

Dla niezdecydowanych proponujemy vouchery. Dajcie swoim bliskim możliwość wyboru własnego prezentu! W sklepie dostępne są vouchery wartości 50, 100, 200 i 300 zł. 

I na koniec klasyk wśród prezentów! Świetnie wykonana, profesjonalna maszynka do tatuażu Rider. Dostępna w czterech kolorach. Dla każdego coś ładnego;)

Życzymy udanych zakupów i wielu ochów i achów podczas otwierania prezentów;)

Leave a Reply

Klub Dziaraj.pl

Zapisz się do Klubu Dziaraj.pl i otrzymuj informacje o rabatach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności