fbpx

Miłość i tatuaże

Przeczytasz w < 1 min.

Tatuaże są sposobem na wyrażenie siebie i swoich uczuć, a więc… nie może na nich zabraknąć MIŁOŚCI!

Przygotowaliśmy dla was krótki przegląd typów tatuaży, które aż krzyczą I LOVE YOU!

Serca

Serce to jeden z popularniejszych motywów spotykanych na tatuażach. Może być symbolem miłości do kogoś, do świata, a także do siebie;) Co ciekawe, coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego symbolu serca na rzecz przedstawienia rzeczywistego organu.

@sey8n_mini
@tudor.tatts
@lanaferntattoo

Złamane serce

Nie oszukujmy się, czasem z miłością bywa różnie. Nie zawsze trwa wiecznie, często pozostawia serce w złym stanie. Motyw złamanego serca jest chyba równie popularny co serce w całości. Można się jednak dopatrzyć też pozytywnych akcentów, jak serca sklejane plastrami! Zawsze znajdzie się jakiś ratunek;)

Tatuaże małżeńskie

Tatuaże małżeńskie to nadal dość nowy trend. Zamiast inwestować kilka tysięcy w obrączki, Państwo Młodzi wykonują sobie pasujące tatuaże, przeważnie na dłoni. Wzory mogą byś różne, nie koniecznie o tematyce ślubnej. Dobra, bądź zła wiadomość… są trwalsze niż obrączki.

Imię lub zdjęcie

Wydawałoby się, że wytatuowanie sobie na ciele wizerunku lub imienia swojej miłości to klasyk tatuażu. W rzeczywistości ten trend raczej zanika. Przyznacie, że jest to dość ryzykowne, choć niezwykle romantyczne;) Tego rodzaju tatuaże obecnie wyrażają inną miłość, tą rodzicielską. Rodzice bardzo często na swoim ciele umieszczają imiona dzieci, ich wizerunki, daty urodzin czy pierwsze rysunki. W tym przypadku mamy pewność, że miłość będzie trwać wiecznie.

Życzymy szczęścia w miłości i dobrych decyzji przy planowaniu tatuażu;)

Zdjęcie główne: @life.tattoo1

Leave a Reply

Klub Dziaraj.pl

Zapisz się do Klubu Dziaraj.pl i otrzymuj informacje o rabatach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności