fbpx

Tatuaże botaniczne

Przeczytasz w < 1 min.

Uwielbiam tatuaże botaniczne. Moim zdaniem to najpiękniejsze tatuaże, dlatego dużo przyjemności dało mi przygotowywanie tego tekstu. Poniżej kilka przykładów tatuatorów i tatuatorek, którzy zajmują się tym tematem. Jeśli interesuje was taki właśnie tatuaż, warto zapoznać się z tymi artystami i artystkami.

Klasykiem tatuażu jest róża, można ją zobaczyć na ciele wielu osób, kobiet i mężczyzn. Jednak wachlarz kwiatów i roślin przedstawianych na tatuażach jest dużo większy. Istnieje również wiele styli tatuażu botanicznego, wszystkie przedstawiają rośliny, a jednak w zupełnie inny, indywidualny sposób.

@risingdragontattoos

Oprócz róży dużą popularnością cieszy się obecnie lawenda czy piwonia. Nie tylko wśród kobiet, ale również wśród mężczyzn, coraz częściej można zobaczyć liść miłorzębu. Często spotykanym motywem jest bliżej nieokreślona gałązka z liśćmi, przedstawiona w bardzo uproszczonej formie. To dla miłośników natury i minimalizmu:)

Zobaczcie przykłady artystek i artystów zajmujących się tatuażem botanicznym. Wielu z nich wypracowało swój bardzo charakterystyczny styl. Rita Kit zaczyna od odbicia na ciele prawdziwej rośliny, a Jason Adelina łączy styl dotwork, watercolor i tatuaż geometryczny. Które tatuaże podobają wam się najbardziej?

@the.ugly.organ
@danielthegardener
@tilda_tattoo
@pissaro_tattoo
@pissaro_tattoo
@nastiatattoo
@nastiatattoo
@lillyanchor
@lillyanchor
@gong_greem

Więcej informacji o różnych stylach tatuażu znajdziecie w “Poradniku o tatuażu, czyli jak tatuować się mądrze”.  

Leave a Reply

Klub Dziaraj.pl

Zapisz się do Klubu Dziaraj.pl i otrzymuj informacje o rabatach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności