fbpx

Baby tattoo

Przeczytasz w < 1 min.

Co dzieci mają wspólnego z tatuażem? Zazwyczaj nic, jednak istnieje jeden rodzaj tatuażu, w którym odgrywają najważniejszą rolę. Są to tatuaże, które mają upamiętniać dzień ich narodzin, moment bardzo ważny dla każdego rodzica.

Jak najlepiej upamiętnić narodziny swojego dziecka? Można nagrać film, zrobić zdjęcie, urządzić przyjęcie… ale chyba najtrwalszym sposobem będzie zrobienie tatuażu. Młodzi rodzice chcą, aby ta chwila pozostała z nimi na całe życie.

Jaki tatuaż będzie najlepszy? Przygotowaliśmy kilka najbardziej popularnych pomysłów. Istnieje zestaw standardowych wzorów wykorzystywanych przy tej okazji. Jednym z popularniejszych jest zebranie wszystkich informacji o dziecku, jak data urodzin, imię, waga itp. i przedstawienie ich w formie serca czy stópki.

Zresztą same stópki są częstym tematem tego typu tatuażu. Nie dziwne, kto nie zachwyca się słodkimi, niemowlęcymi nóżkami. Popularne są również pulchniutkie rączki dziecka. Najczęściej jest to rzeczywisty odcisk dłoni lub stopy dziecka.

Zdarza się, że data i godzina narodzin są przedstawione graficznie, na przykład w kształcie zegara z odpowiednio ustawionymi wskazówkami.

Popularnością cieszą się również tatuaże pokazujące uścisk dłoni rodzica i dziecka. W symboliczny sposób przedstawiają niezwykłą więź rodzica z dzieckiem. Często spotykanym wzorem jest również minimalistyczny portret dziecka z matką.

Klasyką jest również realistyczny portret dziecka:)

@joshuagomez

Oczywiście wzory mogą być modyfikowane na przestrzeni lat, razem ze zmieniającą się liczbą dzieci.

Jaki wzór wybrać? Czy kierować się schematami, czy stworzyć coś nowego? Nasza rada? Idźcie za głosem serca! Taki tatuaż jest niezwykle osobisty i niesie za sobą dużą dawkę emocji. Cokolwiek wybierzecie, tatuaż zawsze będzie wam przypominał niezwykły moment narodzin dziecka<3

@cioteczka_tattoo

Zdjęcia: Instagram

Zdjęcie główne: Judith Fahner / Unsplash

Leave a Reply

Klub Dziaraj.pl

Zapisz się do Klubu Dziaraj.pl i otrzymuj informacje o rabatach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności